Microsoft Surface Pro 4'den Yeni Haberler Var

Microsoft'un geleneksel olan Surface tablet serisi hakkında yeni gelişmeler var. Yeni Surface Pro 4 yepyeni bir işlemciyle çıkacak...
17 Temmuz 2015 14:19
Microsoft Surface Pro 4den Yeni Haberler Var
Microsoft'un artık geleneksel hale gelen Surface tablet serisi bugüne kadar her yeni nesil işlemciyi en az bir ürünle temsil etmeye çalıştı. Surface ailesi yeni Skylake işlemcilerin lanse edilmesi ile bilikte yeniden pazara çıkmaya hazılanıyor.
 
 
Sektörden gelen bilgilere göre Surface Pro 4 olarak satışa sunulacak olan model Intel'in yeni Skylake işlemcilerini ve Windows 10 işletim sistemini barındıracak. Modelin Ekim ayı gibi piyasada olması bekleniyor. Surface Po 3 ince yapısı ve güçlü donanımıyla dizüstü modellerinin alternatifi olabilecek kapasiteye sahipti. Surface Po 4 modelinin de aynı konsepti devam ettireceği ve enerji tasarrufuna önem vereceği ifade ediliyor.
 
İlk yıllarda Microsoft'a kan kaybı yaşatan Surface serisi artık milyonlarca satış yapar duruma geldi. Surface Po 3 ile aylık 300 000 sevkiyat rakamına ulaşan Microsoft, Surface Po 4 modelinde aylık 500 000-600 000 seviyelerine çıkabilmeyi umut ediyor. Ancak aynı dönemde bir Surface 4 versiyonu da olacak mı şimdilik belirsizliğini koruyor.
donanımhaber
611529
Bu haberler ilginizi çekebilir