Microsoft Lumia 535 Sonunda Türkiye'de

Microsoft logolu ilk Lumia modeli Microsoft Lumia 535 sonunda Türkiye'de, uygun fiyatı ve geniş ekranıyla dikkat çeken Lumia 535 ile ilgili detaylar haberimizde.
21 Ocak 2015 20:54
Microsoft Lumia 535 Sonunda Türkiyede
Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle gelen ve artık Nokia yerine Microsoft logosuyla gelen fiyat performans odaklı Lumia 535 modeli, ülkemizde satışa sunuldu.
 
Microsoft deneyimlerini hesaplı fiyat aralığında sunan yeni telefonu Microsoft Lumia 535, 599 TL fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.
 
 
Microsoft Lumia 535'in teknik özellikleri neler?                                               
 
Geniş açılı 5 MP ön kamerası ve 5 inç geniş ekranıyla görüntülü Skype görüşmeleri yapmayı ve normal aramadan Skype’a anında geçmeyi kolay hale getiren Microsoft Lumia 535, görüntülü konuşmalarınıza ve selfie’lerinize daha çok şey sığdırmanızı ve daha fazla arkadaşınızı davet etmenizi sağlıyor.
 
En son ve en büyük Windows Phone deneyiminin bir parçası olarak ekonomik bir fiyatla sunulan Microsoft Lumia 535 geniş ekranda oyun tecrübesini Windows Phone Store’daki uygulama portföyüyle birleştiriyor.
 
Ücretsiz 15 GB OneDrive bulut depolama alanı fotoğrafları, videoları güvenli bir şekilde depolama ve senkronize etme imkanı tanırken, Word, Excel ve PowerPoint programlarından oluşan Office paketi Word, Excel ve PowerPoint belgelerine ve OneNote defterlerine her yerden ulaşarak, işlem yapma ve paylaşma imkanı sunuyor.
 
Çok sayıda Microsoft deneyimini entegre bir şekilde sunan Lumia 535, 599 TL önerilen perakende satış fiyatıyla kullanıcıların daha az ödeyerek daha çok servise ulaşmasını sağlıyor.
 
Microsoft Türkiye Mobil Cihazlardan Sorumlu Ülke Müdürü Sertaç Şener “Lumia 535 ile inovasyonu herkes için ulaşılabilir kılmaya devam ediyoruz. Ayrıca zengin uygulama ekosistemimizle kullanıcılarımıza daha farklı, renkli seçenekler sunuyoruz. En önemli hedefimiz her gün büyüyen akıllı telefon dünyasında Microsoft Lumia ailesinin ve Windows işletim sisteminin getirdiği yeniliklerinin anlatılmasını ve tercih edilmesini sağlamak. Bunun için önümüzdeki dönemde de ürünlerimizi zenginleştirmeye devam edeceğiz” dedi.
 
Lumia 535 parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz, koyu gri, camgöbeği mavisi ve siyah renklerde satışa sunuldu.
shiftdelete
518491
Bu haberler ilginizi çekebilir