Microsoft, Büyük İndirimle Galaxy Note 8 Satıyor!

Microsoft, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8'i satmaya başladı. Hem büyük indirimle...
26 Kasım 2017 09:44
Microsoft, Büyük İndirimle Galaxy Note 8 Satıyor!
Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8, Microsoft tarafından da satılmaya başladı. Microsoft kendi yazılımlarının yüklü olduğu telefonu ciddi bir indirim ile satıyor.
 
Microsoft Galaxy Note 8 satıyor!
 
Microsoft, Samsung ürünlerinin satışına devam ediyor. Şirket geçtiğimiz haftalarda Galaxy S8+ ve S8 ile başladığı satışlara Galaxy Note 8 ile devam ediyor. Normalde 929 dolar olan Note 8’i Microsoft’tan 779 dolara almak mümkün.
 
 
 
 
Peki acaba Microsoft, Note 8’i neden satıyor? Şirket muhtemelen yazılımlarının mobil cihazlarda kullanımını arttırmak istiyor. Microsoft’un sattığı cihazlar Word, Excel, OneNote, Cortana ve Outlook gibi yazılımlarla donatılmış.
 
Microsoft, kullanıcıları telefonlarını Microsoft Launcher ile kişiselleştirmeleri için teşvik ediyor. Microsoft Launcher sayesinde telefonunuzdaki etkinliklerinizi windows yüklü bilgisayarınızda devam ettirebiliyorsunuz. Google Play’den indirilebilen launcher belgelere, e-postaya ve takvime sorunsuz erişim sağlıyor.
 
Microsoft, Samsung Galaxy cihazları sadece ABD mağazası üzerinden satıyor. Diğer ülkelerde satış yapıp yapmayacağı ile ilgili bir bilgi yok.
 
shiftdelete
253883
Bu haberler ilginizi çekebilir