Metal Kasalı Galaxy S6 Ortaya Çıktı

MWC 2015'te tanıtılması beklenen Samsung'un yeni amiral gemisi metal kasalı Galaxy S6 ortaya çıktı hemde aksesuarlarıyla birlikte...
09 Ocak 2015 14:15
Metal Kasalı Galaxy S6 Ortaya Çıktı
Düzenlenmekte olan CES 2015'te ön gösterimi yapılacağı söylenen Galaxy S6 ile ilgili herhangi bir gelişme fuar boyunca olmadı. 
 
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Samsung'un Galaxy S6 modelini MWC 2015'te ya da 1 gün öncesinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor.
 
 
Galaxy S6'nın tanıtılmasına az bir süre kala, Galaxy S6 ile ilgili yeni detaylar ve görseller gelmeye başladı. 
 
Galaxy S6'da, Galaxy Alpha ve E serisinden esintiler!
 
Galaxy Alpha ve geçtiğimiz gün duyurulan Samsung'un E serisi modellerindeki gibi metal çerçeveli olacak olan Galaxy S6, metal çerçevesi ile daha önceki Galaxy S modellerinden ayrılacak.
 
 
Daha önce sızdırılan görsellerin aksine köşeli bir yapıya sahip olduğu görülen çerçeve, Note 4 tasarımını da andırmıyor değil.
 
Samsung'un sevilen modellerinden Galaxy S2'nin metal alaşımlı sürümü gibi bir görünüm de bizi bekleyebilir.
 
Exynos 7 Octa işlemci, Wolfson DAC ve Sennheiser kulaklık
 
Samsung, yine karşımıza iki işlemcili Galaxy S6 modelleriyle çıkabilir. Snapdragon 810'lu modellerin duyurulmaya başlamasından sonra, Snapdragon 810'un kullanılma ihtimali arttı.
 
Fakat Samsung'un elinde oldukça güçlü ve az ısınan bir işlemci çözümü var. Exynos 7 Octa! Bunu kullanmaması için hiç bir sebep yok.
 
Gelen iddialara göre cihazda Exynos 7 Octa işlemcisi olacak. Bu işlemci içerisindeki ses ünitesi yani DAC ise Wolfson üretimi olacak. Bu donanımsal olarak güzel ses işlemcisi ise, Sennheiser yapımı gelişmiş bir kulaklıkla desteklenecek. 
 
Yani Samsung, iddialara göre biraz daha multimedia ve sese önem verecek.
 
Benzer aksesuarlar
 
Galaxy Note 3 ve Galaxy S5 ile beraber piyasada gördüğümüz S-View kılıflar, cüzdan kılıf, kablosuz şarj paketi, deri koruma kılıfı gibi pek çok ek aksesuar da sızdırıldı.
shiftdelete
631319
Bu haberler ilginizi çekebilir