Messenger Üzerinden Görüntülü Görüşme Dönemi

Geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından duyurulan Messenger ile görüntülü görüşme özelliği tüm kullanıcılar için aktifleştirildi ve Messenger üzerinden görüntülü görüşme dönemi resmi olarak başladı.
20 Mayıs 2015 21:05
Messenger Üzerinden Görüntülü Görüşme Dönemi
Facebook'un mobil platformlar için kullanıma sunduğu mesajlaşma uygulaması Messenger ilk başlarda beklediği ilgiyi görememiş ve Facebook uygulamayı kullanmayı zorunlu kılmıştı.
 
Ardından uygulamayı çok daha fonksiyonel bir hale getiren Facebook, fotoğraf, ses kaydı, emoji gönderme ve sesli görüşmenin ardından görüntülü görüşmenin geleceğini de geçtiğimiz günlerde resmen duyurmuştu.
 
 
Ve nihayet Facebook, Messenger üzerinden görüntülü görüşme devrini başlattı. Artık herkes için kullanılabilir olan gelişmeyi ise Messenger ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısı Davide Marcus, Facebook hesabı üzerinden duyurdu.
 
Hem iOS hem de Android platformundaki kullanıcılar Facebook Messenger uygulamasını en güncel sürüme yükselttikleri taktirde kolay bir şekilde görüntülü görüşebilecekler.
 
 
Bunun için yapmanız gerekense sadece Messenger üzerinden ilgili isme tıklama ve ardından açılan ekrandan kamera ikonuna dokunmak. Son olarak özelliğin halihazırda ülkemizde de aktif halde olduğunu belirtelim.
shiftdelete
607003
Bu haberler ilginizi çekebilir