Meizu MX5'in Arka Kapak Tasarımı Sızdırıldı.

Akıllı telefon sektörünün yükselen ismi Çinli Meizu, MX4 ve MX4 Pro modelleri ile başarılı bir satış grafiği yakalamıştı. Meizu aynı başarıyı yeni amiral gemisi modeli MX5 modeli ile sürdürmek istiyor.
13 Haziran 2015 18:58
Meizu MX5in Arka Kapak Tasarımı Sızdırıldı.
MX4 ve MX4 Pro modelleri ile akıllı telefon pazarında iyi satış rakamları yakalayan ve tüm teknoloji Dünyasının dikkatini üzerine çekmeyi başaran Meizu, 2015 yılının amiral gemisi olan Meizu MX5 ile karşımıza çıkıyor.
 
 
Uyguladığı agresif fiyat politikası ile fiyat/performans telefonları üreten Meizu, bilindiği gibi yakın zamanda MX4 ve MX4 Pro modelleri ile ülkemize giriş yapmıştı. Daha önce birçok görseli sızan Meizu MX5, bu sefer de metal arka kapağı ile karşımıza çıktı.
 
 
Meizu, daha önceki modellerin aksine yeni amiral gemisi modelinde metal arka kapak kullanmayı tercih etmiş durumda. Cihazın teknik özellikleri henüz kesinleşmemiş olsa da gelen dedikodular, Meizu MX5'in Mediatek MT6793 işlemcisini kullanacağı yönünde. 5.5 inçlik Full HD bir ekrana sahip olacak olan MX5, 3 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip olacak.
 
20 megapiksellik bir kamera kullanmasını beklediğimiz Meizu MX5, Android 5.0 Lollipop tabanlı FlymeOS 4.5 arayüzünü kullanacak. Meizu MX4 modeli ile başarılı tasarımı ve güçlü donanımı düşük fiyat etiketinden pazara sokmayı başaran Meizu, MX5'i doğru fiyat politikası satışa sunarsa bu başarısını sürdürebilir.
shiftdelete
522793
Bu haberler ilginizi çekebilir