Meizu MX5 Görselleri Sızdırıldı

Meizu'nun merakla beklenen akıllı telefonu MX5'in görselleri geçtiğimiz gün sızdırıldı ve görünen o ki MX5 şimdiye kadar ortaya çıkan fotoğraflarından çok daha farklıymış. Ayrıntılar bu haberde!
27 Mayıs 2015 18:33
Meizu MX5 Görselleri Sızdırıldı
Şubat ayının başlarında Türkiye pazarına adım atan Çin'in önemli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Meizu, özellikle MX4 ve MX4 Pro modelleri ile hayli popüler bir marka olmayı başarmıştı.
 
 
MX4 ve MX4 Pro ile gelen başarının ardından firmanın yeni amiral gemisi olan MX5 ile ilgilide kısa sürede bir çok haber ve görsel ortaya atılmıştı. Fakat geçtiğimiz gün sızdırılan MX5 görselleri, şimdiye kadar sızdırılan MX5 görsellerinin sahte olduğunu ortaya çıkardı.
 
 
Görsellerde net olarak belli olmasada telefonun yan çerçevelerinin tamamen ortadan kaldırıldığını görmek mümkün. Ayrıca diğer modellerde alt kısımda yer alan "O" şeklinde tuştan da vazgeçilerek Samsung marka telefonlarda görmeye alıştığımız tuşa benzer bir tasarımın tercih edildiğini görüyoruz.
 
41 Megapiksellik Kamera!
 
MX5'in donanımına dair şuanda net bilgiler olmasa da iddialar bir hayli iştah kabartıcı diyebiliriz. Zira söylentilere göre 5,5 inçlik, 2K çözünürlüğünde Quad HD bir ekranla gelecek olan MX5'te 41 megapiksellik bir kameranın olacağı belirtiliyor.
 
MediaTek imzalı MT6795 yonga setinin kullanılması beklenilen MX5'te 4 GB'lık RAM'de cihazın gücünü arttıran diğer bir unsur olacak.
 
Artık akıllı telefonların olmazsa olmazları arasında giren parmak izi okuyucusunun Meizu'nın yeni amiral gemisinde de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
Firmanın MX5'i resmi olarak ne zaman tanıtacağı henüz bilinmese de, kullanıcıların Meizu'dan beklentisinin bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkün. Tabi asıl merak edilen konu, bu özelliklere sahip bir MX5'in fiyatının ne olacağı. Bekleyip göreceğiz.
shiftdelete
92141
Bu haberler ilginizi çekebilir