Meizu MX 5 Aşırı İddialı Geliyor!

Çinli üretci Meizu, MX4'ün modelinin başarılı satış grafiğinden sonra devam telefonu MX 5 çıkarmaya hazırlanıyor. Cihazın ortaya çıkan görselleri ise MX 5'in piyasaya iddialı bir giriş yapmaya hazırlandığını gösteriyor.
12 Mayıs 2015 17:48
Meizu MX 5 Aşırı İddialı Geliyor!
Çinli markaların taklit edenden taklit edilene geçişleri artık tamamlandı ve firmalar hem yazılım hem de tasarım anlamında artık özgün ürünler ortaya koyuyorlar. Oppo'nun döner kameralı telefonu N1 ve N3, fiyat performans şampiyonu OnePlus One, D-SLR fotoğraf makineleri ile yarışan Vivo XShot, .h265 kayıt yapabilen Meizu MX4 ve yine Oppo'nun 50 megapiksel fotoğraf çekebilen Find 7'si bu özgün ürünlere en iyi örnekledir diye tahmin ediyoruz.
 
 
Ülkemizde de resmi kanaldan satışa başlayan Meizu MX4'ün başarısından sonra çıtayı daha da yukarıya koymaya hazırlanıyor. Son dönemin en önemli inovasyonu olan çerçevesiz ekranlara bir örnekte Meizu tarafından geldi. Meizu MX5 olduğu iddia edilen yeni telefon sizce de tek kelimeyle muhteşem görünmüyor mu?
 
 
Meizu MX5'in özellikleri nedir?
 
MediaTek'in yeni nesil 8 çekirdekli MT6795 işlemcisi ile geleceği tahmin edilen Meizu MX5'in Huawei Mate 7 gibi fiziksel dokunuşa gerek kalmadan okuma yapabil bir parmak izi sensörü kulllanacağı belirtiliyor. İşte Meizu MX5 olduğu iddia edilen resimler.
shiftdelete
493428
Bu haberler ilginizi çekebilir