Makyajlı Kasa iPhone 5S!

Apple’ın iPhone 5s cihazınızı iPhone 6 görüntüsüne kavuşturmak mümkün. Yni çıkan iPhone 6 arka kapakları sayesinde makyajlı kasa iPhone 5S'ler çoğalacak.
03 Nisan 2015 20:55
Makyajlı Kasa iPhone 5S!
Tüm “S” serilerinde olduğu gibi iPhone 5s modeli ile tasarımsal olarak pek yeniliğe gitmeyen Apple, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru bombasını iPhone 6 modeli ile patlatmıştı. iPhone 6 ile çok farklı bir tasarıma geçiş yapan Apple ergonomi ve tasarım açısından bizleri etkilemeyi başarmıştı.
 
 
Bu haberimiz iPhone 6’nın tasarımını beğenen ama iPhone 5s kullanan okurlarımızı yakından ilgilendiriyor. Bugün satışa sunulan yeni kasa ile iPhone 5s’in görünümünü iPhone 6’ya benzetebileceksiniz.
 
iPhone 6 görünümlü iPhone 5S
 
Popüler bir alışveriş sitesinde satışa sunulan metal kasa iPhone 6 ile aynı hatlara ve tasarıma sahip. Ancak bu kasa iPhone 5s kullanıcılarına özel olarak tasarlandı. Türkiye’ye de ücretsiz gönderim yapılan bu kasa ile iPhone 5s’i kolay bir şekilde iPhone 6 görünümüne kavuşturabilirsiniz.
 
 
Eğer telefonun içini açıp komple kasa değişimi yapabilme şansınız veya bu konuda bilginiz varsa iPhone 5s için iPhone 6 kasasını 45 dolar ödeyerek satın alabilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : iPhone 5s , iPhone 6 , kasa
800397
Bu haberler ilginizi çekebilir