Mafia III'ün Deneme Sürümü Yayınlandı!

Geçtiğimiz yıl çıkan Mafia III'ün deneme sürümü ve ilk DLC'si yayınlandı. İşte milyonlarca kişinin oynadığı Mafia III...
28 Mart 2017 20:36
Mafia IIIün Deneme Sürümü Yayınlandı!
Eğer Mafia III'ü daha almadıysanız ve önce deneyip, sonra karar vermek istiyorsanız, sizin için güzel bir haberimiz var. Mafia III demosu oyuncuların beğenisine sunuldu. Geçtiğimiz yılın Ekim ayında piyasaya sürülen Mafia III, 4.5 milyon satmasına rağmen, ilk iki oyunun yarattığı etkiyi yaratamadı.
 
Bu tabi ki de üçüncü oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. İlk iki oyundan daha düşük diyelim. Eğer sizler de Mafia III almakta kararsızsanız, sizin için güzel bir haberimiz var. Oyunun demosu şuanda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında, ilk DLC olan Faster, Baby! ile aynı anda piyasaya sürüldü.
 
Demoda oyunun ilk bölümü tamamen oynanabilir durumda. PC için 24 GB, PlayStation 4 için 27 GB ve Xbox One için da 25 GB alana ihtiyacınız var. Eğer oynayıp Mafia III'ü beğendiyseniz, tüm ilerlemeniz oyunun tam sürümüne taşınıyor. Ayrıca 17 Nisan 2017'e kadar yarı fiyatına tam sürüme sahip olabileceksiniz.
 
 
 
 
teknolojioku
Etiketler : Deneme Sürümü , Mafia , Mafia 3 , oyun
745336
Bu haberler ilginizi çekebilir