MacBook Air 12 inç Üretimi Başlıyor

Apple'in merakla beklenen yeni MacBook Air 12 inç üretimi başlıyor. Kaynaklar, cihazın üretim başlangıç tarihi için 2015 yılının ilk çeyreğini işaret ediyor.
24 Aralık 2014 21:45
MacBook Air 12 inç Üretimi Başlıyor
Apple'ın uzun zamandır konuşulan ve iddialara konu olan 12 inç'lik Macbook Air modeli hakkında yeni iddialar var. Digitimes'ın tedarikçi zinciri kaynaklarına dayandırdığı haberine göre, merakla beklenen modelin kitlesel üretimi 2015 yılının ilk aylarında başlayacak.
 
WWDC'de gelebilir
 
Ürünün satışa çıkma tarihi ise 2015 yılı ortaları olarak belirtiliyor. Her yıl Haziran ayında Evrensel Geliştiriciler Konferansı'nı düzenleyen ve bu organizasyon kapsamında yeni ürünlerini tanıtan Apple'ın, gelecek yılki etkinlikte Macbook Air ile katılımcıların karşısına çıkması beklenebilir.
 
 
Gümüş, Altın ve Uzay Grisi
 
12 inç'lik modelin özellikleri ve tasarımı hakkında daha önce çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Tamamen tuşsuz bir trackpad ve fansız tasarımla gelmesi beklenen cihazın, incelik konusunda sınırı iyice düşüreceği belirtiliyor. Ultra düşük güç tüketimli Intel Broadwell M işlemcilere sahip olması beklenen 12 inç Macbook Air'in Gümüş, Altın ve Uzay Grisi renk seçenekleri ile sunulacağı iddia ediliyor. 
shiftdelete
375617
Bu haberler ilginizi çekebilir