Lumia McLaren Piyasaya Sürülmeyecek

Microsoft'un kararı ile geçtiğimiz sene ortaya çıkan akıllı telefon Lumia McLaren piyasaya sürülmeyecek.
07 Aralık 2014 19:34
Lumia McLaren Piyasaya Sürülmeyecek
Kısa süre önce ortaya çıkan haberler Microsoft'un Lumia serisinin yeni üyesi üzerinde çalıştığını ve yakın bir tarihte resmi duyurusunu gerçekleştireceğini müjdeliyordu. Beklentiler geçtiğimiz yıldan beri adını duymakta olduğumuz Lumia McLaren'in, tahmin edilen adıyla Lumia 1030'un tanıtılacağı yönündeydi.
 
 
Nokia Lumia 1020'nin büyük ağabeyi olacağı söylenen yeni amiral gemisi akıllı telefon gelen bilgilere göre satışa sunulmayacak ve ölü bir proje olarak tarihteki yerini alacak. The Verge'in baş editörü Tom Warren'in iddiasına göre Microsoft kısa bir süre önce Lumia 1030 üzerinde çalışmayı bırakmış. Daha önce sızan görsellerin ise bu iptal edilmiş projenin, McLaren'in prototipine aitmiş.
 
 
Geçtiğimiz yıldan beri dedikodusu yapılan 50 megapiksellik kameranın ise başlangıçtan beri 20 megapiksel olarak tasarlandığı, Microsoft'un Kinect teknolojisine benzer bir özellikle satışa sunulacağı bilgisinin ise asılsız olduğu not düşülüyor.
 
Microsoft her ne kadar yeni bir Lumia Windows Phone üzerinde çalışmıyor gibi gözükse de, şirketin CES 2015 ya da MWC 2015 etkinliklerinde yeni akıllı telefonunu tanıtacağı düşünülüyor.
shiftdelete
506035
Bu haberler ilginizi çekebilir