Lumia McLaren Ortaya Çıktı

Microsoft'un yeni telefonu Lumia McLaren Ortaya Çıktı ... Lumia 1020 benzeri Lumia McLaren güçlü kamerası ve özel tasarımı ile dikkat çekiyor.
01 Aralık 2014 18:25
Lumia McLaren Ortaya Çıktı
Nokia'nın Lumia serisine ait üst seviye bir akıllı telefonunu göreli epeyce bir zaman geçti. Microsoft'un Nokia'yı satın almasıyla Amerikalı şirketin markası haline gelen Lumia, yakın bir zamanda üst segmentten yeni bir üyeye kavuşabilir. Cihazın çok beğenilen Lumia 1020'nin devamı olacağı söyleniyor.
 
 
 
 
 
Bir süre önce hakkında söylentiler çıkan Lumia McLaren bu kez bir prototip olarak görüntülendi. Çinli bir açık arttırma sitesinde satışa sunulan ve MacLaren olduğu belirtilen akıllı telefon, tasarımı ve kamera arayüzüyle de gerçekten Lumia 1020'yi andırıyor.
 
 
Açık arttırma mecrasında Nokia RM-1052 adı ile listelenen akıllı telefon, arka yüzünde "Microsoft Mobile malıdır" ibaresi taşıyor. "Satılık değildir" yazısıyla da dikkat çeken telefon verilen bilgilere göre 1080p çözünürlüğünde bir ekrana sahip. Dört çekirdekli işlemci ve 2GB RAM'li Nokia RM-1052 ya da kod adı ile Lumia McLaren'in ekran boyutu ise tahminen 5 inç boyutlarında.
 
 
Lumia McLaren hakkında konuşan Nokia, Temmuz ayı civarında yeni Lumia projesini iptal ettiğini söylemiş ancak daha sonra cihaz hakkında herhangi bir bilgi gelmemişti.
 
shiftdelete
130087
Bu haberler ilginizi çekebilir