Lumia Denim Gücellemesi İndirmeye Hazır

Microsoft'un dağıtımına geçtiğimiz günlerde başladığı Lumia Denim güncellemesi indirmeye hazır. Güncelleme hakkında detaylar haberimizde.
18 Aralık 2014 18:46
Lumia Denim Gücellemesi İndirmeye Hazır
Windows Phone kullanıcılarının uzun zamandır beklediği Lumia Denim, Eylül ayında duyurulmuştu.
 
Kullanıcıların uzun zamandır deneyimlemeyi beklediği güncelleme, nihayet dağıtılmaya başlandı. Dağıtımına Çin'den başlanan güncelleme, bugün itibariyle Avrupa'ya da geldi.
 
 
Özellikle kamera bölümünde büyük yenilikleri çeren Lumia Denim güncellemesi, Windows 10 öncesinde gelecek son büyük güncelleme olacak.
 
Lumia Camera 5 uygulaması ile dikkat çeken güncelleme, kamerada önemli yazılımsal iyileştirmeler içerecek.
 
 
Sesli asistan Cortana'nın daha fazla ülkede kullanılmasını sağlayacak olan Lumia Denim, ana ekranı daha fazla kişiselleştirebilme yeniliğini de içerecek.
 
Kolayca oluşturulabilen canlı klasörlerin yanı sıra Lumia Denim ile birlikte mesajları birleştirme ve yönlendirme, alarm erteleme süresini özelleştirme ve internet güvenliği yenilikleri olacak.
 
 
Ayrıca sürekli bekleten Windows Phone'daki sorunlar ortadan kaldırılarak, artık istenilen her uygulama anında açılacak, fotoğraf çektikten sonra bekleme olmayacak.
 
Önümüzdeki haftalar içerisinde ülkemizde de dağıtılmasını beklediğimi güncelleme, tüm Windows Phone kullanıcıları için yayınlanacak.
shiftdelete
589599
Bu haberler ilginizi çekebilir