Lumia Camera Uygulaması Tüm Windows Telefonlarına Geliyor

Microsoft'un adından oldukça iyi söz ettiren başarılı kamera uygulaması Lumia Camera, sadece Lumia cihazlarında değil, diğer Windows Phone cihazlarda da çalıştırıldı. Detaylar haberimizde.
25 Ağustos 2015 01:47
Lumia Camera Uygulaması Tüm Windows Telefonlarına Geliyor
Mobil dünyanın en başarılı kamera uygulamalarından olan Lumia Camera, kameranın teknik özelliklerini yazılımsal geliştirmeler ile bir araya getirerek çok daha başarılı fotoğraflar çekmeye olanak sağlıyor. Ancak bu uygulamayı Lumia modelleri dışında kullanmak mümkün değildi. Gelen son bilgiler ise Windows Phone kullanıcılarını sevindirecek nitelikte.
 
 
Lumia Camera Artık Tüm Windows Phone Cihazlarda!
 
Ortaya çıkan haberlere göre Microsoft'un Windows 10 Mobile ile varsayılan kamera uygulaması yapacağı Lumia Camera, güncellemeden önce bazı Windows Phone modellerinde çalıştırıldı.
 
 
Fotoğrafı çekerken neredeyse profesyonel bir kameradan farksız bir şekilde istediğiniz her türlü ayarı yapabilmenize olanak sağlayan Lumia Camera, Huawei Ascend W1 ve Samsung ATIV SE gibi modellerde şimdiden çalıştırıldı.
 
Her ne kadar uygulama tam işleviyle çalışamasa da birçok işlevi yerine getirebiliyor. Örneğin uygulama odaklama ve pozlama sürelerinin ayarlanmasını yaparken çöküyor.
 
Genel olarak başarılı bir performansa sahip olan uygulama Lumia dışındaki cihazlarda varsayılan kamera olarak atanamıyor. Uygulamayı denemek içinse HTC, Samsung veya Huawei marka Windows Phone 8.1 sürümüne sahip bir telefona sahip olmanız gerektiğini de hatırlatalım.
shiftdelete
800520
Bu haberler ilginizi çekebilir