Lumia 950 XL Detay Görselleri Ortaya Çıktı

Microsoft'un yeni amiral gemisi modeli olan Lumia 950 XL 'in detay görselleri ortaya çıktı. İşte detaylar.
05 Ağustos 2015 20:24
Lumia 950 XL Detay Görselleri Ortaya Çıktı
Hakkında ilk bilgilerin Mayıs ayı civarında gelmeye başladığı Microsoft'un yeni amiral gemi modeli Lumia 950 ve onun büyük ekranlı modeli Lumia 950 XL, yeniden gündemimizde.
 
 
Lumia Cityman ve Lumia Talkman kod adına sahip modellerin ilk olarak teknik özellikleri ortaya çıkarken şimdi ise Cityman yani Lumia 950 XL'a ait olduğu iddia edilen yeni görseller ortaya çıktı. 
 
 
Karşınızda Lumia 950 XL!
 
Microsoft'un yeni amiral gemi modeli olacak olan Lumia 950 XL tasarım olarak bildiğimiz Lumia modellerinden pek bir farklılık sunmuyor. Şahsi düşüncem ise zaten pek bir değişikliğe gerek olmadığı yönünde zira Lumia serisi akıllı telefonlar oldukça başarılı tasarımlara sahipler.
 
 
Ortaya çıkan görsellere baktığımız da ise henüz tasarımın geliştirme aşamasında olduğunu anlıyoruz. Alıştığımız köşeli tasarımı gördüğümüz modelin arka tarafında ise çıkıntılı yapıda 3'lü LED flaşa sahip yuvarlak kamera yer alıyor. Modelin beraberinde getireceği en güzel yeniliklerden birisi ise USB Type-C, bu prototipte açıkça görülebiliyor.
 
 
Ayrıca şunu da belirtelim sızdırılan görüntüler her ne kadar Lumia 950 XL modeline ait olsa da Lumia 950 modeli de benzer tasarıma sahip olacak. Zira iki model birbirinden sadece ekran boyutu ve bir kaç teknik özellik ile farklılık gösterecekler.
 
 
Microsoft'un yeni amiral gemisinin ortaya çıkan prototip görüntüleri ise firmanın tasarımdan ziyade teknik özellik tarafında iddialı olduğunu ortaya koyuyor. 
shiftdelete
51953
Bu haberler ilginizi çekebilir