Lumia 635 ve Tüm Aksesuarları, iPhone 6'ya Karşı

Lumia 635 Tüm Aksesuarları ile iPhone 6′ya Karşı! Microsoft, Lumia 635 akıllı telefonun iPhone 6′ya ekonomik bir alternatif olabileceğine inanıyor. Bakalım gerçekten de öyle miymiş?
31 Ekim 2014 19:06
Lumia 635 ve Tüm Aksesuarları, iPhone 6ya Karşı
Bilinçli bir tüketici olmanın sırrı, satın alınan ürünün harcanan paranın karşılığını verip vermediğinin farkına varabilmekte gizlidir. Günümüzde birçok kullanıcı, ustaca hazırlanmış reklamların, yakışıklı görsellerin ve özenle yaratılan imajların büyüsüne kapılarak bütçelerinin elvermeyeceği denli pahalı ürünlere yatırım yapıyor.
 
 
Burada kimsenin parasını nasıl harcaması gerektiğine dair ahkam kesmeye niyetimiz yok ancak, Microsoft bu işe birazcık niyetlendi gibi. Son olarak, iPhone 6 ile Lumia 635′in karşı karşıya gelebileceğini düşünen şirket, ilginç bir kıyaslama ile sosyal medya’da yer edindi.
 
Şirketin hazırladığı ilginç görselde de görebildiğiniz gibi, Lumia 635 ve tüm aksesuarları, Microsoft’un sunduğu birçok hizmeti de beraberine aldığında, yalnızca 269,99 $ tutuyor. Bu değerin bir iPhone 6′nın yarısından bile az olduğu ortada.
 
iOS ile Windows Phone’u kıyaslamayı uygun görecek kadar cüretkar davranan Microsoft, Windows Mağazasında bulunan uygulamaların hem sayıca hem de kalite yönünden oldukça geride seyrettiğini unutmuş anlaşılan.
 
iPhone 6′nın yarı fiyatına alınabilen Microsoft ürün paketinin içeriğini aşağıdaki listemizde bulacaksınız. Bu paket ile bir iPhone’u karşılaştırmanın ne denli mantıklı olduğuna ilişkin yorumları siz okurlarımıza bırakıyoruz.
 
Microsoft Lumia 635 akıllı telefon: 100 $
Lumia 635 sert kılıf: 15$
Coloud Pop kulak içi kulaklık: $24.99$
Coloud Knock kulak sarmalayan kulaklık: $30$
Nokia Portable kablosuz hoparlör: $60$
Nokia Universal Portable harici batarya: $25$
MixRadio akış tabanlı müzik hizmeti: Ücretsiz
Microsoft Lync: Ücretsiz
Office Mobile: Ücretsiz
15GB OneDrive depolama alanı: ÜcretsizApple-tab-span" style="white-space:pre">
technolabs
175099
Bu haberler ilginizi çekebilir