Logitech'ten iPad'e Özel Yeni Kılıf

iPad Air, iPad mini ve iPad mini Retina için tasarladığı Logitech Hinge, Logitech Big Bang ve Logitech Turnaround’ı tanıttı.
13 Eylül 2014 14:43
Logitechten iPade Özel Yeni Kılıf
Sorunsuz hareket eden menteşesiyle oldukça esnek olan Logitech Hinge mükemmel bir görüş açısı sağlarken; Logitech Big Bang ise hantal ama sağlam kılıfların koruyuculuğunu, ince ve hafif folyo tasarımı ile buluşturuyor. Çok yönlü bir kılıf olan Logitech Turnaround ise, tabletinizi darbelerden, çiziklerden ve sıvı dökülmelerinden korurken, yatay veya dikey en ideal ekran pozisyonlarını sunuyor.
 
Logitech Hinge (iPad Air, iPad mini ve Retina Ekranlı iPad mini için)
iPad’i darbe, çizik ve sıvı dökülmelerine karşı korumak için silinebilir ve dayanaklı yapıda tasarlanan Logitech Hinge, çok yönlü stand özelliği ile size uyum sağlar. Güçlü menteşesi iPad’i 50 derece görüntüleme açısı aralığında dilediğiniz açıda kullanmanızı sağlar. Logitech Hinge’in iPad Air modelinin tavsiye edilen satış fiyatı 59.99 Euro, iPad mini ve retina ekranlı iPad mini modeli için tavsiye edilen satış fiyatı ise 54.99 Euro’dur.
 
 
Logitech Big Bang (iPad Air, iPad mini ve Retina Ekranlı İpad mini için)
 
Ultra koruma ve sağlam kılıf özelliklerini, çok yönlü ince folyo dizaynı ile buluşturan Logitech Big Bang, yüksek performans meteryalleri ve son teknoloji mühendisliğiyle birleştirerek iPad’inizi düşme, ekran darbeleri, çizikler ve sıvı dökülmelerine karşı koruyor.
 
Logitech Big Bang’in dış yüzeyi uzay, otomotiv ve spor endüstrisinde kullanılan, ABD ordusunun düşme test protokolü olan 1.22 metreyi de geçerek 1.4 metre yüksekliğe dayanıklılığı kanıtlanmış darbe-emici bir materyalden üretilmiştir. Yani iPad’in kapağı kapalıyken üzerine düşen bir kahve fincanı ya da üzerine fırlatılan bir oyuncak iPad’in ekranı için artık bir tehdit değil.
 
iPad’in ön ve arka yüzeyini düşme ve çiziklere karşı koruma amacıyla dayanıklı, silinebilen ve sıvı geçirmeyen materyaller ile kaplayan Logitech Big Bang, iPad’inizi güvenle taşımanızı sağlar. Çok yönlü görüntüleme standı, iPad’i beş farklı açıda kullanmanıza yardımcı olur. Modayla uyumlu renkleri ve ince folyo tasarımı ile dikkat çeken Logitech Big Bang’in iPad Air modeli için tavsiye edilen satış fiyatı 99.99 Euro, iPad mini ve iPad retina ekran için tavsiye edilen satış fiyatı 79.99 Euro.
 
Logitech Turnaround (iPad Air, iPad mini ve Retina Ekranlı iPad mini için)
 
Logitech Turnaround, iPad’inizi dikey veya yatay ekran pozisyonunda en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Şık ve çok yönlü bir kılıf olan Logitech Turnaround, çok-açılı standı sayesinde bir doküman üzerinde çalışırken, bir makaleyi okurken veya video görüşmesi yaparken, yani iPad’iniz ile yaptığınız her aktivitede ya da kullandığınız uygulamada en doğru açıyı bulmanızı sağlayan dört farklı duruş pozisyonu sunar. Aynı zamanda iPad’inizi güvenle taşıyabilmeniz için koruyucu el çantasına dönüşür. Logitech Turnaround’un iPad Air modeli için tavsiye edilen satış fiyatı 49.99 Euro, iPad mini ve iPad retina ekran modeli için tavsiye edilen satış fiyatı 49.99 Euro.
 
Logitech Hinge ve Logitech Turnaround Mayıs 2014 başında, Logitech Big Bang ise Mayıs 2014 sonunda Avrupa’da satışa sunulacak.
technolabs
249444
Bu haberler ilginizi çekebilir