Logitech'in Yeni Markası Logi, İlk Ürünlerini Tanıttı

Logitech firması tarafından bir süre önce ortaya atılan Logi markasının ardındaki sır perdesi aralandı ve Logi, ilk ürünlerini tanıttı. Detaylar haberimizde...
16 Temmuz 2015 00:47
Logitechin Yeni Markası Logi, İlk Ürünlerini Tanıttı
Logitech, uzun yıllardır devamlılığını sürdüren ve üst düzey beğeni toplayan aksesuar ve aparat ürünleriyle bilinen bir firma imajını koruyor. Geçtiğimiz günlerde, uzun süredir devam ettirdiği bu başarılı çizgiyi ikiye ayıran Logitech, medyada büyük yankı uyandırmış ve beraberinde birçok soru işaretini de taşımıştı.
 
 
Logitech ve Logi 
 
Logitech’in kendi isminin yanında bir de Logi markası taşıyacak yeni ürünler tasarlanacağını açıklayan Logitech, buna ek olarak eski kıdemli Nokia tasarımcısını da markanın ilk kez oluşturulan tasarım bölümünün başına getirildiğini de duyurmuştu.
 
Logitech akıllı telefonlar mı geliyor?
 
Eski Nokia tasarımcısının, yeni Logitech tasarım bölümünün başına getirilmesi, ilk etapta yeni Logi markasıyla beraber akıllı cihazlar gelebileceği şeklinde yorumlanmıştı. Bu yorumlar sürerken Logitech, kısa süre önce Logi markasını taşıyan ilk ürününü duyurdu.
 
Logi markasından ilk ürün!
 
 
 
 
Logi BLOK olarak isimlendirilen yeni Logi markalı ürün, aslında Logitech’den aşina olduğumuz bir ürün… Logi Blok yeni iPad kılıfı ve standı, Premium bir aksesuar olarak Logi markasının ilk ürünü olmuş durumda.
 
Logitech’in başarılı iPad aksesuarlarına bir yenisi daha böylelikle, Logi markasının BLOK ürünüyle eklenmiş oldu.
 
iPad 2 modelini Sırface haline getirin!
 
 
 
 
Söz konusu Logi BLOK modeli, aslında iPad modelini neredeyse bir Microsoft Surface modeli haline getirme imkânını vaat ediyor. Zira sadece koruyucu bir kılıf olarak farklı renklerle sunulan konfigürasyonu olduğu gibi, çıkartılabilir bir klavye ile birlikte satın alınabilen tercihi de bulunuyor. Fiyat aralığı ise seçilen konfigürasyona göre 39 ve 129 dolar aralığında değişiklik gösteriyor. Ayrıca söz konusu Blok ürünü, iPad Air 2 için tasarlanmış.
 
 
 
 
Logi Blok modelinin ülkemizde de kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Zira Logitech, tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de aktif şekilde hizmet veren bir firma imajına sahip.
 
Logi markası ile ilk gelen ürünün bir iPad aksesuarı olması, Logitech’in bundan sonra gerek Logitech gerekse de Logi isimleriyle nasıl bir satış süreci gerçekleştireceği karmaşık bir hal almış oldu.
shiftdelete
588391
Bu haberler ilginizi çekebilir