LG'nin Yeni Telefonu Sızdırıldı

Yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışan LG'nin yeni cihazı sızdırıldı. Cihaz orta segment ve yeni nesil özelliklere sahip olacak.
15 Mart 2015 16:56
LGnin Yeni Telefonu Sızdırıldı
Ardı ardına yeni akıllı telefonlar üreten şirketler kervanına bu sefer de Güney Koreli LG katılmışa benziyor. Geçtiğimiz yılda oldukça dikkat çeken farklı modeller ile karşımıza çıkan isim şu aralar olası yeni amiral gemisi LG G4 için harıl harıl çalışıyor. Ancak görünen o ki LG'nin üzerinde çalıştığı tek akıllı telefon bu değil.
 
ABD'li dağıtımcı ve hizmet sağlayıcısı Sprint'ten sızan bir User Agent Profile içeriğine göre LG yeni bir muhtemel "orta segment" ürün geliştiriyor.
 
 
LG LS751 model numaralı telefonun, Sprint'in bu yıl satışa sunacağı 6 ayrı LG cihazından biri olduğu tahmin ediliyor. Diğer modeller arasında ise LG G Flex 2 (LG LS996), LG G pad F (LG LK430), ve yolda olan LG G4 (LG LS991) bulunmakta.
 
Bu modellerden bir tanesinin ise 5.8 inç'lik ekranı sebebiyle dedikodusu yapilan LG G4 Note olabileceği de söyleniyor. Böylece LG G4, LG G4 Note ve LG G Flex 2 ile birlikte bir de orta seviye telefon alıcılarını bekliyor.
shiftdelete
801584
Bu haberler ilginizi çekebilir