LG'nin Windows Telefonu Lancet Geliyor

LG'nin Windows akıllı telefonu LG Lancet hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Cihazın teknik özellikleri ve diğer detaylar haberimizde.
07 Mayıs 2015 17:09
LGnin Windows Telefonu Lancet Geliyor
LG'nin kısa süre önce varlığından haberdar olduğumuz Windows Phone akıllı telefonu en sonunda gözler önüne serildi. Şirketin Android platformundan sonra Windows Phone için de başarılı bir grafik çizmeyi planladığı söylenirken, ilk LG WP cihazın adının da LG Lancet olduğu ortaya çıktı.
 
 
Her şeyden önce LG Lancet şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Verizon üzerinden satışa sunulacak. Cihaz kavisli köşeleri ile dikkat çekerken, 4.5 inç'lik TFT ekran için 854 x 480 piksel çözünürlüğünden bahsediliyor. Arka yüzde bulunan 8 Megapiksellik kamera 1080p video kaydı yapabilirken LG Lancet, Qualcomm'un Snapdragon 410 işlemci yonga seti ile birlikte geliyor.
 
 
8GB dahili depolama alanının sadece 4GB'lık kısmının kullanıma açık olduğu belirtilirken, microSD kartlar ile belleğin yükseltilme şansı olduğu da not düşülüyor. Cihaz son olarak Windows Phone 8.1 Update 2 sürümüyle kutusuna giriyor. LG Lancet aynı zamanda Android platformunda da kullanılan "knock on" özelliğiyle kullanılabilecekmiş.
 
LG Lancet'in resmi çıkış tarihi ve son kullanıcı için satış fiyatı belirsizken, ürünün orta segmentteki Lumia 640 ile kapışacağı belirtiliyor.
shiftdelete
546494
Bu haberler ilginizi çekebilir