LG'den Yeni Bir V30 Videosu Daha!

LG'nin kısa bir süre sonra tanıtacağı yeni amiral gemisi V30'un yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı!
26 Ağustos 2017 17:13
LGden Yeni Bir V30 Videosu Daha!
Son günlerde akıllı telefon sektörünün gündemi Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 olurken LG, yakın zamanda yeni üst seviye akıllı telefonu V30'un duyurusunu gerçekleştireceğinin unutulmamasını istiyor.
 
Bu kapsamda hazırlıklarına hız kesmeden devam eden LG, bugüne kadar yayınlanan raporlar ile tasarımı ve teknik özellikleri büyük oranda ortaya çıkan LG V30 modeli için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.
 
LG V30 üst seviye donanımı ile dikkat çekecek!
 
LG'nin resmi YouTube kanalında ' The next V: Immersive sound ' başlığı ile yayınlanan videoda, herhangi bir teknik detaya yer verilmezken, cihazın ses konusunda oldukça yetenekli olacağı vurgulanmak isteniyor.
 
 
Son dönemde ortaya çıkan raporlarda, LG V30 modelinde üst düzey ses çözümleri ile tanınan Bang & Olufsen'e ait donanımların yer alacağının ifade edilmesi, yayınlanan videoya çok daha fazla anlam katıyor.
 
31 Ağustos günü resmi tanıtımı gerçekleştirilmesi planlanan LG V30 modelinde, daha önce satışa sunulan V10 ve V20 modellerinin aksine 6 inç büyüklüğünde tek bir AMOLED ekran yer alacağı iddia ediliyor.
 
shiftdelete
Etiketler : amiral gemisi , AMOLED Ekran , LG , LG V30
731078
Bu haberler ilginizi çekebilir