LG'den Kenarları Kavisli Telefon

LG'den kenarları kavisli telefon geliyor...CES 2015'in dikkat çeken markalarından biri olan LG ortaya çıkan bilgilere göre Note Edge benzeri ancak iki kenarı da kavisli bir model tanıttı.
09 Ocak 2015 16:01
LGden Kenarları Kavisli Telefon
Bu yılın CES 2015 etkinliği çok sayıdaki büyük hayranlık uyandıran ürün duyuruları ile öne çıkarken, bazı büyük firmalar (örneğin Samsung) kapalı kapılar ardında, kendi özel tanıtım bölümlerinde özel cihazlarını tanıtıyor. Bu tanıtımlar sadece belli basın üyeleri ve şirketlerin satış ortaklarına yapılıyor.
 
 
Bugün internete düşen bir görsel LG'nin çok farklı bir ürün üzerinde çalıştığını ve kapalı kapıların ardında cihazı ilk kez görücüye çıkarttığını belli etti. Henüz bir prototip olan akıllı telefon ilk olarak şekli ve tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürün aynen Samsung Galaxy Note Edge'de olduğu gibi kavisli, kıvrımlı kenara sahip. Üstelik de bu eğim ekranın her iki yanında da mevcut.
 
 
Active Bending özellikli Plastic AMOLED ekrana sahip olduğu da dile getirilen LG akıllı telefonu 6 inç boyutlarındaymış ve şimdilik referans ürünü olduğu için 720 x 1280 piksel çözünürlük gibi bir değere sahipmiş. Pek tabii bu değer, Samsung Galaxy Note Edge'in 1440p ekranı ile pek kolay yarışa giremez.
 
Rahatça bükülebilen 6 inç'lik LG canavarının tam olarak ne zaman duyurulacağı ve satışa çıkacağı ise bilinmiyor.
shiftdelete
980808
Bu haberler ilginizi çekebilir