LG'den G4 Stylus Modeli Geliyor

LG'den G4 Stylus modeli geliyor. LG'nin 2015 yılı amiral gemisi G4'ün stylus kalemle gelebileceği bir süredir gündemdeydi. Fakat bugün ortaya çıkan yeni belgelere göre, LG G4 ve LG G4 Stylus adında iki farklı model geliyor.
02 Şubat 2015 22:01
LGden G4 Stylus Modeli Geliyor
G2 ile çok büyük bir çıkış yakalayan LG bu çıkışını en iyi şekilde devam ettirmek istiyor. G3 ile oldukça iddialı bir modele ev sahipliği yapan firma bunu G4 ile devam ettirme konusunda iddialı.
 
 
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler ise G4'ün ekran konusunda yine bir ilke ev sahipliği yapacağı yönündeydi. Dünyada ilk 3K ekran kullanacak akıllı telefon olması beklenilen LG G4, konuşulanlara göre stylus kalemle birlikte gelecekti.
 
 
Ortaya çıkan son belgeler ise bu iddiayı yalanlar nitelikte. Büyüyen ekranlar ile LG'nin hem Note serisi ile hem de S serisi ile rekabet etmesi bekleniyordu. Ancak yayımlanan yeni belgeler LG G4 Stylus adında yeni bir modelin olacağına işaret ediyor.
 
Söz konusu akıllı telefon aynı zamanda LG G3 Stylus modelinin devamı olacak. Sonlandırılan G Pro serinin yerini alması beklenilen bu telefon hakkında ise elimizde şu anda oldukça sınırlı bilgi var.
 
 
ABD Patent ve Marka Ofisi'ne yapılan başvuru ile ortaya çıkan LG G4 Stylus, adından da anlaşılabileceği gibi özel bir stylus kaleme sahip olacak. HD çözünürlüğünde bir ekrana yer verilecek olan telefonun orta seviye telefonlar arasında konumlanması bekleniyor.
 
Firmanın ayrıca LG G4'ün mini versiyonu üzerinde çalışmalar yaptığı da konuşulanlar arasında.
shiftdelete
Etiketler : 3k , 3k ekran , G3 , g4 , g4 stylus , LG , lg g4 , lg g4 sylus , stylus
273532
Bu haberler ilginizi çekebilir