LG Yapay Zekalı V30 Çıkarabilir!

MWC 2018 yaklaşırken LG ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. LG V30'un yapay zekalı versiyonunu duyurabilir.
19 Ocak 2018 16:28
LG Yapay Zekalı V30 Çıkarabilir!
Her yıl gerçekleştirilen MWC fuarı ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Bu sene 26 Şubat’ta kapılarını açacak olan MWC 2018 fuarının katılımcılarından LG’nin, gelişmiş yapay zekaya sahip yeni bir V30 modeli duyurabileceği iddia ediliyor.
 
Yeni modelin ismi V30+ α olacak
 
The Korea Herald gazetesinin yazdığı bir söylentiye göre LG, yeni akıllı telefonu V30’un gelişmiş bir sürümü üzerinde çalışıyor.
 
Her yıl MWC fuarında yeni nesil G serisi akıllı telefonunu duyuran firma, bu sene bir değişikliğe giderek yeni G serisi telefon duyurusu yapmayacak. Onun yerine V30’un yapay zeka konusunda geliştirilmiş ve odaklanılmış bir sürümü olan V30+ α duyurulacak.
 
 
Google ile işbirliğinde olan Güney Kore’li firmanın yeni modeline ekleyeceği yapay zeka özelliklerinin, Google Asistan üzerinde kullanılacağı ve gösterileceği söyleniyor. Dolayısıyla yeni modele özel Google Asistan fonksiyonları görme ihtimalimiz yüksek.
 
G7’nin yapımına yeniden başlandı
 
Geçtiğimiz CES 2018 fuarında mevcut amiral gemisi modellerinin oldukça iyi olduğunu söyleyen LG CEO’su Jo Seong-Jin, ihtiyaç duyulmadıkça yeni akıllı telefon duyurusu yapmayacaklarını söylemişti.
 
 
Öte yandan diğer bir başka söylenti ise, CEO Jo Seong-Jin’in ekibine G7’nin geliştirilmesinin sıfırdan yapılmasını istediği.
 
Görünüşe göre firma, en azından şu an için geliştirilmiş G7 modelinden memnun değil. Böylece MWC 2018 fuarında V30+α duyurularak, G7 modelinin sıfırdan geliştirilmesi için yeterli zaman kazanılmış olacak. G7’nin ne zaman duyurulacağına dair ise herhangi bir bilgi veya söylenti yok.
 
shiftdelete
Etiketler : LG V30 , MWC 2018 , V30 Plus , Yapay Zeka
420466
Bu haberler ilginizi çekebilir