LG, Windows Phone'a Mı Dönüyor ?

Uzun süredir Android ile yoluna devam eden LG, Windows Phone'a mı dönüyor ? Bir düre önce Firefox OS'li yeni modeller duyurmuştu, bugünlerde ise yeni bir Windows Phone modeli üretme hazırlığında olabilir.
01 Ocak 2015 20:21
LG, Windows Phonea Mı Dönüyor ?
Yıllardır Android ile gelişimini sürdüren LG tarafından, yeni amiral gemisi G4'ün sızıntıları gelmeye devam ederken, marka farklı işletim sistemlerine sahip yeni modeller üretmek için çalışmalarını sürdürüyor.
 
 
Uzun zaman önce Fireweb modeli ile Firefox'a giriş yapan LG'den, geçtiğimiz günlerde yeni Firefox OS'li model sızıntıları gelmişti. Fakat görünüşe göre LG sadece Android ve Firefox OS değil, Windows Phone için de önemli adımlar peşinde. Geçmiş yıllarda Quantum ve Optimus 7 gibi Windows Phone 7'li cihazlar üretmiş olan LG, yeniden Windows Phone'a geri dönüş yapabilir. 
 
 
AdDuplex tarafından sızdırılanlara göre, LG'den VW820 kod adlı yeni bir model gelecek ve bu modelde Windows Phone işletim sistemi olacak. İddialara göre VW820 kod adlı model giriş seviye ağırlıklı olarak 4.7 inç boyutta 480p çözünürlüklü ekran ile duyurulacak. Şimdilik hakkında başka bilgi edinilemeyen modelin ne zaman duyurulacağı ise belirsizliğini koruyor. Ancak bazı kaynaklar yeni modelin, ShiftDelete.Net ekibinin de bizzat yerinden takip edeceği CES 2015 ya da MWC 2015'te duyurulacağını iddia ediyor.
shiftdelete
910088
Bu haberler ilginizi çekebilir