LG Watch Urbane'a Sesli Görüşme Özelliği

LG'nin yeni nesil akıllı saati Watch Urbane'a sesli görüşme özelliği getirildi. Cihazı telefon gibi kullanmamıza olanak sağlayan uygulamanın linki haberimizde!
02 Mayıs 2015 15:01
LG Watch Urbanea Sesli Görüşme Özelliği
Giyilebilir teknolojiler son yıllarda büyük bir değişim ve gelişim gösterdi. Akıllı saatlerse artık sadece bildirim vermenin ötesinde birer asistan gibi davranmaya başladı.
 
 
Büyük üreticilerin akıllı saat işine oldukça önem verdiğini görüyoruz. Akıllı telefon pazarında ve Android kullanıcıları arasında oldukça önemli bir yere sahip olan LG’de yeni nesi akıllı saati Watch Urbane’i bu yılın başında düzenlenen CES 2015’ten önce yaptığı bir lansmanla bizlere tanıttı.
 
 
LG Watch Urbane, hemen hemen her akıllı saat gibi 1,2 GHz hızında Snapdragon 400 işlemci, Adreno 306 grafik birimi, 512 MB RAM, 4 GB hafıza, suya ve toza dayanıklı IP67 sertifikasına sahipti. Paslanmaz çelikten imal edilmesi ise akıllı saatin dışarından oldukça güzel görünmesini sağlıyordu.
 
LG G Watch Urbane, LG’nin yayınladığı bir aplikasyon ile sesli görüşme özelliğine kavuştu. Akıllı saatinizden sesli görüşme yapmak her zaman pek kullanışlı olmuyor; fakat özellikle gün içinde araç kullanan kişilerin bu özelliği oldukça seveceklerini düşünmekteyiz. LG G Watch Urbane’e desteğini sürdüreceğini açıkladı.
 
 
Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
shiftdelete
921533
Bu haberler ilginizi çekebilir