LG, V30'un Tasarımını Yayınladı!

LG, yeni amiral gemisi V30'un görselini paylaştı. LG, 31 Ağustos'ta yeni telefonu V30'un remsi tanıtımı yapacak.
03 Ağustos 2017 16:28
LG, V30un Tasarımını Yayınladı!
LG bu sabah, görünüşe göre LG V30'da kullanılacak olan 6 inçlik bir plastik OLED FullVision ekranın tanıtımıyla ilgili bir basın açıklaması gönderdi. LG V20'de bulunan 5.7 inçlik ekrandan daha büyük 6 inçlik ekran olsa da, 18:9 en-boy oranı sayesinde LG V30, önceki modelden daha küçük bir gövdeye sahip.
 
LG V30, 31 Ağustos tarihinde resmen ilan edilecek. Bu tarih, 1 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA fuarının başlamasından bir gün öncesine denk geliyor. Tasarım, bu yıl LG G6 ile görmüş olduğumuz ince çerçeve görünümünü gösteriyor ve cihazın ön yüzünde hiçbir düğme mevcut değil. Ses yükselticileri telefonun sol tarafında görülebilir. Söylentilere göre, bu yılki modelde ikincil bir ekran yok.
 
 
LG V30 basın açıklaması, kısa bir süre önce sızıntı kaynağı @OnLeaks tarafından yazılan telefonun taslağıyla örtüşüyor gibi görünüyor. Telefonda 6GB RAM ile birlikte bir Snapdragon 835 yonga seti ve gelişmiş ses için geliştirilmiş bir Quad-DAC yer alacak. Android 8.0'ın önceden yüklendiği hakkında bir söylenti var. Diğer olası özellikler arasında kablosuz şarj etme, çiftli arka kamera kurulumu ve arkada parmak izi tarayıcı bulunmaktadır.
 
teknolojioku
962748
Bu haberler ilginizi çekebilir