LG V30'un Arayüzü Yayınlandı!

LG'nin yeni amiral gemisi V30'un arayüzü ortaya çıktı. Yayınlanan arayüzle V30'da önemli değişiklikler olduğu görünüyor.
14 Ağustos 2017 12:03
LG V30un Arayüzü Yayınlandı!
LG V30 tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni gelen bilgiler de aynı oranda artmaya devam ediyor. Son olarak, LG'nin yeni amiral gemisinin arayüzünün nasıl görüneceği ortaya çıkmış oldu.
 
LG V30 için yeni arayüz yazılımı
 
LG yeni cihazı için hepimizin yakından tanıdığı UX arayüzünü güncelleyecek. Var olan sistemin V30 için yeterli olmayacağını düşünen şirket, birkaç özellik eklemek yerine hayli köklü değişikliklere gidecek gibi görünüyor. 
 
 
 
 
Öncelikle UX'in 18:9 OLED FullVision ekran ile optimize çalışması için belli düzenlemelere gidiliyor. Bu alanda çok daha fazla özelleştirme imkanı sunacak olan yeni UX, sezgisel, akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlamak istiyor.
 
LG V30 ile kamera arayüzü değişim geçirenler arasında olacak. LG Newsroom tarafından açıklanan bilgilere göre, kameranın manuel moduna gelen Graphy sayesinde profesyonel fotoğrafçıların kullandığı ISO, beyaz dengesi gibi özelliklere kolayca erişebileceksiniz. Ayrıca çok ve hızlı GIF yapma özelliği ve yeni video oluşturma numaraları bizlere sunulacak.
 
 
 
 
LG'nin ünlü Always On ekranında da düzenlemelere gidildi. Bu yeni özelliklerin arasında bir hızlı araç çubuğu da bulunucak. Bu sayede belirlediğiniz uygulamaların bildirimleri, hızlı bir şekilde Always On ekranı üzerinde görünecek. 
 
31 Ağustos'ta duyurulacak olan LG V30'in, Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM ve f/1.6'lık yepyeni bir çift kamera sistemi ile gelmesi bekleniyor.
 
shiftdelete
211450
Bu haberler ilginizi çekebilir