LG V30, Çalışırken Görüntülendi!

LG'nin 31 Ağustos'ta tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi V30, tanıtıma bir kaç gün kala çalışır haldeyken görüntülendi.
28 Ağustos 2017 19:07
LG V30, Çalışırken Görüntülendi!
LG birkaç gün içinde yeni bir amiral gemisi akıllı telefon tanıtacak. Ancak, LG V30 adlı telefonun tam olarak bir sır olduğu söylenemez. Çünkü şirket, LG V30 hakkında ara ara bilgiler versi ve tanıtımlar yayınladı.
 
Ancak LG V30'un resmi tanıtım yaklaştıkça, sızıntılar da sıklaşmaya başladı. Son sızdırılan görüntü, cihazın ilk yakın çekimini gösteriyor ve şimdiye kadar yapılan sızıntılardan dolayı çok fazla sürpriz görünmüyor.
 
 
 
 
Ancak bu fotoğraf yeni bir şey ortaya koymazken, cihazın daha iyi bir ayrıntısını görmemize izin veriyor. USB-C şarj bağlantı noktasını ve hoparlörü barındıran parlak metal çerçeve tam olarak görülürken, hemen üstünde ekranın güzel kavisli camını görebilirsiniz. LG'nin özel yeni eklenen kayan çubuk da dahil olmak üzere Android arayüzünün en yeni halini görebilirsiniz.
 
 
 
 
Ayrıca dikkat çekici olan diğer bir şey, önemli ölçüde daha küçük olan alt çerçeve. LG G6'nın aksine, LG artık üstteki çerçeve ile aynı boyuta indirmeyi başarmış görünüyor ve bu da şirket logosunun artık arka panele devredilmesine neden oluyor
 
LG V30, 31 Ağustos Perşembe günü IFA öncesi resmi olarak ilk kez yerini alacak. Geçmişteki söylentiler, Qualcomm'un üst seviye Snapdragon 835 ve 6 GB RAM dahil olmak üzere, bazı göz alıcı özelliklere sahip olduğu yönünde.
 
teknolojioku
Etiketler : amiral gemisi , LG , LG V30
883742
Bu haberler ilginizi çekebilir