LG G4'ün Tüfekle İmtihanı

Her gün yeni bir işkence testine maruz kalan akıllı telefonların arasına LG G4'de girdi. Karşınızda LG G4'ün tüfekle imtihanı...
20 Haziran 2015 17:59
LG G4ün Tüfekle İmtihanı
Akıllı cihazların peynir ekmek gibi satıldığı günümüzde, hem ürünün gücünü test etmek hem de bir bakıma viral promosyon çalışması gerçekleştirmek için yapılan işkence - dayanıklılık sınavlarına bir yenisi daha eklendi. LG'nin büyük beğeni toplayan yeni nesil amiral gemisi LG G4 modeli de bu testlerden birine konuk olmayı başardı.
 
 
Bu yılın en favori akıllı telefonları arasında gösterilen LG G4, ilginç ve zorlu bir sınava tabi tutuluyor ve maalesef ki başarısız oluyor. Pek tabii bahsi geçen deneyi başarıyla atlatabilecek bir akıllı telefonun henüz üretilmemiş olduğunu da hatırlatmak lazım, zira LG G4 özel ve güçlü bir tüfek tarafından kurşuna diziliyor!
 
FullMag'den Richard Ryan, ABD ordusu emeklilerinden biri tarafından hayata geçirilen Mat Best ile birlikte çılgın bir işe imza atıyor. Elindeki Fransız ordusunun resmi hizmet tüfeği FAMAS (Fusil d’Assaut de la Manufacture d’Armes de Saint-Étienne) ile LG G4'ü kurşuna dizen isim, bu süreci kameraya alıyor ve hatta yavaş çekimde ateşlenme kısmını da sunuyor.
 
LG G4 amiral gemisinin kurşuna göğüs gerdiği ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

shiftdelete
792489
Bu haberler ilginizi çekebilir