LG G4'ün Görseli Sızdı

LG G4'ün görseli Sızdı...Sızdırılan LG G4 görsellerine göre, cihaz LG G Flex 2 gibi kavisli bir ekrana sahip olacak.
11 Mart 2015 22:59
LG G4ün Görseli Sızdı
Akıllı telefon sektörü, birbirine tıpa tıp benzeyen modellerin işgali altında. Dünyanın en büyük markaları bile, tasarım yönünden büyük farklılıklar taşımayan cihazlarını sıralamaktan çekinmiyor. Neyse ki, üreticilerin basmakalıp cihazlara imza atma eğilimleri, 2014 yılı ile birlikte etkisini yitirmiş gibi görünüyor.
 
 
Samsung’un tarihinde daha önce hiç görülmeyen bir hareket gerçekleştirerek metal çerçeveli akıllı telefon üretmesi, iPhone 6’nın 4,7 inç ve 5,5 inç büyüklüğündeki iki “dev” ekranlı varyant ile piyasaya sürülmesi, sektördeki değişimin bariz göstergeleriydi. Güney Koreli LG’de, tasarım yönünden özgün bir cihaza imza atarak değişime katkıda bulunmaya hazırlanıyor.
 
 
LG G Flex ile P-OLED kavisli ekran konseptini ilk defa test eden üretici, LG G Flex 2 adlı deneysel cihazda ve LG G4’te bu teknolojiyi kullanacak. Fakat, sızdırılan iki yeni görsel, LG G4’ün G Flex 2 kadar eğimli olmayacağını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz günlerde arka yüzü sızdırılan Qualcomm Snapdragon 810 işlemcili ve 2K ekranlı yeni nesil LG amiral gemisi ile, 2015’in ikinci çeyreğinde tanışacağız.
technolabs
689147
Bu haberler ilginizi çekebilir