LG G4 Tanıtımından Önce Sızdırıldı!

LG'nin Nisan ayı sonunda tanıtmayı planladığı yeni amiral gemisi LG G4, neredeyse tüm görselleriyle sızdırıldı. LG G4 görsellerinden oluşan galerimiz ve cihazın diğer detayları haberimizde!
12 Nisan 2015 14:24
LG G4 Tanıtımından Önce Sızdırıldı!
LG'nin 28 ve 29 Nisan tarihlerinde tüm dünyaya duyuracağı yeni nesil amiral gemi modeli LG G4, tanıtılmasına kısa bir süre kala gündemden hiç düşmüyor.
 
LG'nin yeni amiral gemi modeli için reklam kampanyalarına da başladığı şu günlerde, bir döneme sızıntılarıyla damgasını vuran Evan Blass tarafından modelin en net görüntüleri paylaşıldı.
 
 
Tüm detaylarıyla görebildiğimiz LG G4, kavisli bir yapıya sahip olacak. Davetiyede yer alan deri desenden oluşan arka kapağın, bir çok farklı renk seçeneğine sahip olduğu da sızdırılan resimlerde görülüyor.
 
 
Modelin ayrıca deri kapak haricinde 3 farklı renk seçeneği ile standart plastik arka kapağa sahip olduğu da görülüyor.
 
 
5.5 inç büyüklüğünde "Quantum" ekrana (1440 x 2560p) yer veren LG, ayrıca kamera tarafında da iyileştirmelere gitmiş.
 
F/1.8 diyafram aralığına sahip 13 megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya yer veren LG, bu kamerayı kızılötesi hassasiyet sensörü ile güçlendirmiş, kamerada yeni nesil bir görüntü sabitleme teknolojisine yer vermiş ve tamamen mauel kontrollere izin veren bir kamera arayüzü hazırlamış.
 
 
Kameraya yönelik bu sızıntıların daha önceden LG tarafından duyurulan 16 megapiksellik kamera ile çeliştiğini de ara not olarak belirtelim.
 
Altı çekirdekli Qualcomm'un Snapdragom 808 işlemcisinden gücünü alacak olan LG G4, ayrıca microSD kart desteğine sahip. Gücünü çıkartılabilir 3000 mAh bataryadan alacak olan LG G4 8,9 mm kalınlığa sahip.
shiftdelete
994198
Bu haberler ilginizi çekebilir