LG G4 Stylus Geliyor

Bir süredir hakkında dedikodular çıkan LG G4 Stylus geliyor mu? Yeni ortaya çıkan görseller, dedikoduları doğrular nitelikte.
17 Nisan 2015 21:09
LG G4 Stylus Geliyor
LG'nin bu ayın sonuna doğru, 28 Nisan günü gerçekleştireceği çok özel bir etkinlik ile tüm dünyaya tanıtacağı bilinen yeni nesil akıllı telefonu LG G4 için gün saymaya devam ediyoruz. Önceki modellere göre çok daha özen gösterildiği belirtilen LG G4 aynı zamanda farklı yan sürümlere de sahip olacak.
 
 
Aynen mevcut amiral gemisi LG G3'te de olduğu gibi, LG G4 modeli de Stylus kaleme sahip bir başka versiyonla satışa sunulabilinir. TechnoBuffalo'nun paylaştığı bilgilere göre Güney Koreli marka şu aralar LG G4 Stylus adlı model üzerinde de çalışmakta.
 
 
Geçtiğimiz ay FFC'de ortaya çıkan ve LG LS770 kod adına sahip yeni bir cihazın aslında LG G4 Stylus olduğu iddia edildi. Bu ürünün 5.8 inç boyutlarında "çözünürlüğü şimdilik belirsiz" bir ekrana sahip olacağı, LTE desteği ve 3,000mAh değerinde bir batarya ile satışa sunulacağı not düşülmüştü. Stylus ile birlikte geleceği söylenen telefon Snapdragon 610 ya da Snapdragon 615 işlemci yongasetiyle üretime girebilir.
 
Son olarak LG G4 Stylus / LS770 modelinin, daha önce konuşulan G4 Note ile aynı telefon olabileceği dile getiriliyor.
 
Duyurunun ise 28 Nisan etkinliğinden sonra yapılması bekleniyor.
shiftdelete
38567
Bu haberler ilginizi çekebilir