LG G4 İçin Ek Bataryalı Kılıf

Ünlü batarya üreticisi Mugen Power son ürününü, Güney Koreli akıllı telefon devi LG'nin amiral gemisi modeli LG G4 için üretti! 6.200 mAh gücünde bir bataryaya sahip kılıf ile ilgili detaylar burada.
24 Temmuz 2015 11:11
LG G4 İçin Ek Bataryalı Kılıf
Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, G2 ile beraber yakaladığı yükselen ivmeyi son amiral gemi modeli G4 ile devam ettiriyor. Fiyatlandırma konusunda ülkemizde rakiplerine göre çok daha agresif olan LG, kullanıcılar tarafından da oldukça beğeniliyor.
 
 
Başarılı teknik özelliklere sahip olan LG G4, Snapdragon 808 işlemcisinden gücünü alıyor. Bu işlemci ile LG G4, rakiplerine göre hem güç tüketimini daha aşağıya çekerken hem de ısınma problemleri yaşamıyor.
 
 
Ancak ne var ki batarya konusunda üç aşağı beş yukarı tüm akıllı telefonlar size 1 gün kullanım ömrü vaat ediyor. İşte tamda bu konuda Mugen Power isimli üretici, daha uzun kullanım ömrü isteyen kullanıcıların imdadına yetişiyor. 
 
LG G4 için 6.200 mAh Büyüklüğünde Bataryalı Kılıf!
 
Mugen Power HLI-G4XL ismindeki bu bataryalı kılıf, 3000 mAh bataryaya sahip LG G4'ün kullanım ömrünü iki katına çıkartıyor.
 
 
6.200 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan bu kılıfı satın almak isteyenler içinse dünya çapında ücretsiz kargo seçenekleri sunuluyor. Beyaz, siyah ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunan kılıfın fiyatı ise 89.50 dolar. 
shiftdelete
955997
Bu haberler ilginizi çekebilir