LG G4 Beat Görücüye Çıktı

LG'nin G4 modelinin uygun fiyatlı versiyonu olarak tanıttığı LG G4 Beat görücüye çıktı. Orta segment için tasarlanan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken cihaz ile ilgili özellikler haberimizde.
09 Temmuz 2015 14:27
LG G4 Beat Görücüye Çıktı
LG’nin yeni amiral gemisini rakiplerinden biraz geç davranarak tanıtması firmanın lehine olmuştu. Snapdragon 810 yongasının çok ısınması, LG’nin G4 modelinde özelleştirilmiş Snapdragon 808 yonga setini tercih etmesini sağlamıştı. Amiral gemisi olan LG G4’ün bugün daha uygun fiyatlı modeli LG G4 Beat tanıtıldı.
 
 
LG G4 Beat Özellikleri
 
Uzun bir süredir hakkında dedikodular duyduğumuz “LG G4s” modeli nihayet açıklığa kavuştu ve LG G4 Beat resmi olarak tanıtıldı. Orta segmentte yer alacak olan LG G4 Beat; Snapdragon 615 yonga setine, 5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde 423 ppi değerli IPS ekrana, 8 GB dahili depolama birimine, 1.5 GB RAM’e ve 2.300 mAh kapasiteli bataryaya sahip.
 
LG G4 Beat’in Avrupa’da satılacak olan modelinde 8 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kamera bulunacak. Latin Amerika’da satılacak olan modelinde ise arka kamera 13 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Her iki modelde de Renk Spectrum sensörü yer alacak.
 
LG G4 modelinin tasarımına sahip olan LG G4 Beat, Android 5.1.1 Lollipop sürümü ile satışa sunulacak. LG G4 Beat fiyatı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. Bakalım LG, Türkiye'de sürdürmüş olduğu agresif fiyat politikasını LG G4 Beat modelinde devam ettirecek mi?
 

LG G4 Beat görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

shiftdelete
22985
Bu haberler ilginizi çekebilir