LG G3 Direkt Android M Güncellemesi Mi Alacak?

LG'nin çok tutulan 2014 model amiral gemisi LG G3 Android 5.1 güncellemesini pas geçip direkt olarak Android M güncellemesi alacağı söyleniyor. Detaylar bu haberde...
16 Haziran 2015 15:01
LG G3 Direkt Android M Güncellemesi Mi Alacak?
Güney Koreli akıllı telefonlar, Android 5.0 Lollipop işletim sistemini en erken benimseyen cihazlar arasında bulunuyor. Nitekim LG G4’ün kutusunu açtığımızda, Android 5.1 ile donatıldığını öğrenmiştik. 5,5 inç büyüklüğünde 2K Quantum IPS ekranlı LG G4, Google’ın işletim sisteminin en yeni halini gelişmiş bir kamera ve kavisli bir gövdeyle tecrübe etmemizi sağlamıştı.
 
 
Geçtiğimiz yıl satış rekorları kıran LG G3 ise, Android 5.0’ın stabil bir sürümüyle yetiniyor. LG’nin Yunanistan‘a özel Facebook sayfasında belirtilenlere bakılırsa, cihazın şimdiye dek Android 5.1’e geçmemiş olmasının ilginç bir sebebi var. Yetkililer, bu cihazı direkt olarak Android M’e güncellemeyi hedefliyorlar.
 
Dolayısıyla, LG G3 sahiplerinin bu yılın sonuna dek büyük çaplı bir güncelleme görmeyecekleri yorumunda bulunabiliriz. Sene sonuna dek sabırla bekleyen G3 kullanıcıları, Android M keyfini tadan ilk Android tutkunları arasında yer alacaklar.
technolabs
356002
Bu haberler ilginizi çekebilir