LG G3 'de Havaya Uçtu

Artık herkesin kullandığı akıllı telefonlar, dikkatli kullanılmadığı zaman birer bombaya dönüşebiliyor. Son yıllarda sıkça gerçekleşen patlama olaylarından sonra LG G3 'de havaya uçtu ...
26 Aralık 2014 23:27
LG G3 de Havaya Uçtu
Şimdiye kadar şahit olduğumuz patlayan akıllı telefonlar kervanına bir yenisi daha eklendi. En son olarak Kanada'da rastladığımız Samsung Galaxy Ace 2'nin patlamasından sonra artık duymaya alıştığımız Samsung ve Apple'ın aksine yeni bir marka daha katıldı.
 
 
Bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan görsellere göre bu kez patlayan cihaz bir LG G3. Yatak odasında bulunan telefon kullanıcısının iddiasına göre bir anda patladı ve ortalık duman altında kaldı.
 
Telefonunun pilinin patladığını fark eden kullanıcı, evlerinde herhangi bir yangın söndürücü olmadığı için telefonu yatak ile birlikte penceren aşağı attı.
 
 
Garanti ve sigorta işlemleri için yanma anında çeşitli görüntüler çeken kullanıcının açıklamalarına göre pil üçüncü parti bir pil değildi ve cihaz herhangi bir şekilde battaniye veya yastık gibi bir şeyin altında değildi.
 
Şimdi merak edilense konu ile ilgili LG'den ne cevap geleceği.
shiftdelete
779255
Bu haberler ilginizi çekebilir