LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesini Ne Zaman Alacak?

Hollanda’dan gelen bilgiler LG G3 Android 5.0 Lollipop güncellemesi için kaygılanmamıza gerek olmadığını gösteriyor. Şimdilik biraz daha sabır.
25 Ekim 2014 13:29
LG G3 Android 5.0 Lollipop Güncellemesini Ne Zaman Alacak?
Piyasadaki en güçlü ve en popüler akıllı telefonlardan biri olan LG G3, uzun süredir Android 5.0 Lollipop güncellemesini alıp almayacağına dair dedikodularla gündeme geliyordu. LG tarafından konuyu netleştirecek bir açıklama gelmemesi, sorulan sorulara net cevaplar verilmemesi LG G3 kullanıcıları için bir hayal kırıklığı sebebiydi. LG halen konu hakkında resmi bir açıklama yapmış değil ama bugün karşımıza çıkan bilgiler oldukça sevindirici.
 
 
TechTastic.nl‘nin aktardığı bilgilere göre LG G3 Android 5.0 Lollipop işletim sistemine 2014 yılı bitmeden kavuşmuş olacak. Donanım gücü olarak Android 5.0 Lollipop güncellemesini rahatlıkla kaldırabilecek akıllı telefonlardan biri olan LG G3, anlaşılan o ki bu güncelleme için çok fazla bekletmeyecek.
 
Peki LG G2 Android 5.0 Lollipop güncellemesi alacak mı? Bu sorunun cevabını vermek şimdilik mümkün değil. Eğer bir LG G3 kullanıcısıysanız, Android 5.0 konusunda pek kaygılanmanıza gerek yok. Benim gibi bir LG G2 kullanıcısıysanız biraz sabırlı olun derim. Şahsen ben LG G2′ye Android 5.0 Lollipop güncellemesi geleceğine kesin gözüyle bakıyorum. Konu hakkındaki gelişmeler için yeniden karşınızda olacağız.
technolabs
530844
Bu haberler ilginizi çekebilir