LG G Flex 2 Çok Yakında Çıkıyor

LG'nin son akıllı telefonu LG G Flex 2 çok yakında çıkıyor ... Peki, kavisli LG G Flex 2'nin fiyatı ve özellikleri nasıl olacak? Detaylar haberimizde.
23 Ocak 2015 20:48
LG G Flex 2 Çok Yakında Çıkıyor
Güney Koreli teknoloji devi LG, CES 2015'te son akıllı telefonu G Flex 2'yi, güçlü Snapdragon 810 işlemci ile duyurdu. Akıllı telefonun yanı sıra yeni nesil akıllı televizyonlarını da tanıtan LG, kavisli akıllı telefonu G Flex 2'yi satışa çıkarmaya hazırlanıyor.
 
Önceki kavisli G Flex'ten farklı olarak 5,5 inç olarak küçültülen Full HD ekrana sahip LG G Flex 2, içeirisndeki güçlü donanımla da, bir süre en güçlü akıllı telefonlardan biri olarak boy gösterecek.
 
 
Özellikle Snapdragon 810 işlemcinin Quad-HD ekran yerine Full HD ekranlı bir cihazda kullanılması ile yüksek performans göstermesi beklenen LG G Flex 2 hakkında, daha detaylı bilgi ya da ön inceleme videosu için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
 
30 Ocak iyibariyle LG'nin ilk olarak kendi ülkesin olan Güney Kore'de satışa çıkaracağı G Flex 2, peşin olarak yaklaşık 737 dolar fiyat ile son kullanıcıya ulaşacak.
 
Fiyatı TL'ye çevrildiğinde yaklaşık 1700 TL fiyatın ortaya çıktığı görülüyor. Ancak yüksek vergiler ve pazarın işleyişine bakıldığında, LG G Flex 2'nin ülkemize 2500 lira dolaylarında bir fiyat ile gelmesi bekleniyor.
shiftdelete
996895
Bu haberler ilginizi çekebilir