LG G Flex 2 Benchmark Sonuçları Sızdı

LG G Flex 2 benchmark sonuçları sızdı! GFXBench benchmark sonuçları sızdırılan LG H959 adlı cihaz, büyük ihtimalle LG G Flex 2’nin ta kendisi!
30 Ocak 2015 21:15
LG G Flex 2 Benchmark Sonuçları Sızdı
Akıllı telefon camiası, elastik yapılarıyla diğer görüntü teknolojilerinden ayrılan P-OLED panellerle geçtiğimiz yıllarda tanışmıştı. LG G Flex modeliyle ve Samsung Galaxy Round ile birlikte hayatımıza giren kavisli ekranlı akıllı telefon kavramını, P-OLED’in geliştirilmesine borçluyuz.
 
 
 
LG’nin yeni nesil P-OLED akıllı telefon LG G Flex 2, esneyebilen gövde yapısının yanı sıra, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci taşıyan ilk Android akıllı telefon olmasıyla dikkat çekiyordu. CES 2015 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı bünyesinde duyurulan cihazın işlemcisi, birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Samsung, sekiz çekirdekli 64-bit Snapdragon 810’un ısındığını iddia ediyordu ve Qualcomm da bu iddiaları reddetmemesi dolayısıyla şüphelerimizi güçlendiriyordu.
 
 
LG H959 kod adıyla GFXBench test platformuna adım atan bir akıllı telefon, LG G Flex 2’nin bütün özelliklerini taşımasıyla ilgimizi cezbetti. Cihazın sentetik benchmark değerlerini Snapdragon 805 işlemcili Galaxy Note 4’ün test sonuçlarıyla karşılaştırdığımızda, LG G Flex 2’nin bir gömlek üstünlük sağladığını gözlüyoruz.
technolabs
Etiketler : Flex , Flex 2 , g flex 2 , LG , LG G , LG G Flex , lg g flex 2 , LG H959
386335
Bu haberler ilginizi çekebilir