LG 'den Yeni Bir Amiral Gemisi Mi Geliyor?

Kısa aralıklarla yeni akıllı telefonlarını tanıtan LG 'den yeni bir amiral gemisi daha mı gelecek? Galaxy Note 4'e rakip olarak LG G4 Stylus'u çıkaran LG, Note 5'e karşı yeni bir modelle gelebilir.
20 Mayıs 2015 21:05
LG den Yeni Bir Amiral Gemisi Mi Geliyor?
LG Nisan ayının sonunda yeni telefonu G4'ü tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de gerçekleştirdiği görkemli bir lansmanla bizlere tanıttı. LG Türkiye ise her zaman olduğu gibi agresif fiyat politikası ile LG G4'ü 2199 TL fiyat etiketiyle ülkemiz pazarına tüm dünyadan önce sundu. Bizde bu haberi herkesten önce sizlere duyurduk.
 
 
Gelen haberlere göre LG, G Pro serisine devam etme kararı aldı. LG geçtiğimiz gün Note 4'e rakip olacak LG G4 Stylus modelini görücüye çıkardı. Fiyat, donanım, tasarım, kamera ve kalem tarafında Note 4'ün tam anlamıyla rakibi olabilecek LG G4 Stylus bizim de oldukça hoşumuza gitti. Peki, LG G4 Stylus Note 5'in rakibi olabilecek mi?
 
 
Bu sorunun cevabını vermek oldukça güç ama gelen bilgilere göre LG'nin de bizim gibi bu sorunun cevabını "olamaz" olarak değerlendirdiğini ve Güney Koreli teknoloji devinin yeni bir telefon üstünde çalışmaya başladığı haberleri gelmeye başladı.
 
LG, G Pro Serisine Devam Edecek mi?
 
G Pro serisi ile ciddi bir kesime ulaşan LG'nin yeni bir G Pro üstünde çalıştığı belirtiliyor. Bu söylentiler dahilinde LG, yılın ikinci yarısında yeni nesil bir amiral gemisi tanıtacağını öngörmek yanlış olmayacaktır. LG G4'te özelleştirilmiş Snapdragon 808 kullanan LG bakalım yeni nesil G Pro'da hangi işlemciyi kullanacak?
shiftdelete
986103
Bu haberler ilginizi çekebilir