LG, Avea'ya Özel Telefon Üretti

LG, Avea'ya özel telefon üretti ...Avea, LG Electronics ile stratejik işbirliğine imza attı. Bu işbirliğiyle LG L Bello cihazı Avea’ya özel olarak üretildi. Cihaz, Avea İletişim Merkezleri'nde satışa sunuluyor.
14 Kasım 2014 20:07
LG, Aveaya Özel Telefon Üretti
Avea ve LG işbirliğiyle sunulan Avea L Bello, LG’nin Türkiye’de ilk kez operatör işbirliğiyle hem donanımsal hem de yazılımsal olarak ürettiği ilk akıllı telefon olurken, Avea’nın da üretici ve operatör markasını taşıyan ikinci cihazı oldu.
 
 
Avea’nın özel ara yüz ve programlarının da ön yüklü olduğu Avea L Bello, 5 inç’lik büyük sayılabilecek bir ekranı ve uzun batarya ömrüyle, kullanıcıların akıllı telefonda aradığı en önemli iki özelliğe de sahip.
 
Ön kamera ışığıyla özçekim meraklılarına karanlıkta bile kendi fotoğraflarını çekebilme imkanı da sunan cihaz aynı zamanda Gesture Shot özelliğiyle kullanıcının herhangi bir tuşa basmak zorunda kalmadan, yalnızca elini ön kameraya doğru açarak fotoğraf çekebilme gibi ayrıcalıklı özelliklere de sahip.
 
Minimal tasarımı, 8 megapiksel kamerası ve yüksek performans sağlayan dört çekirdekli işlemcisiyle de iddialı olan Avea L Bello, aynı zamanda ön yüklü Avea uygulamalarıyla da müşterilerin hayatını kolaylaştıracak. Özel bir arayüz ve yazılımla “Avealı’laştırılan” cihaz; Avea Lig ve Avea Müzik’te Avealılara özel ücretsiz kullanım hakları da sunuyor.
 
Kullanıcılar beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip Avea L Bello’ya, 699 TL peşin fiyatla 24 ay taksitle ayda 1 TL’den başlayan tarifeye ek ödeme seçenekleriyle sahip olabilecek. Kampanya kapsamında satın alanlara, Avea Lig servisi 1 ay, AveaMüzik MüzikÇalar Maxi Paketi’nin ise 3 ay boyunca hediye edileceği Avea L Bello, Avea İletişim Merkezleri ve bayilerinde satışa sunuluyor.
 
Cihazın teknik özellikleri ise şu şekilde
 
  5 inç dokunmatik ekran
  8MP arka kamera, 1MP ön kamera
  Dört çekirdekli 1,3 GHz işlemci
  Android Kitkat
  8GB ROM / 1GB RAM
  138.1 x 70.6 x 10.7mm
  2540 mAh Pil
  Siyah, Beyaz Renk Seçeneği
shiftdelete
172999
Bu haberler ilginizi çekebilir