Lenovo Sisley, iPhone 6'nın Aynısı!

Lenovo'nun sızdırılan yeni telefonu Sisley, iPhone 6'ya olan büyük benzerliği ile herkesi şaşırttı. iPhone 6'nın kardeşi diyebilceğimiz Lenovo Sisley, iPhone 6'nın Aynısı!
14 Ekim 2014 23:48
Lenovo Sisley, iPhone 6nın Aynısı!
Çin'in ülkemizde en meşhur olduğu alan taklit ürünleri olmuştur. Bu konuda oldukça ilerlemiş olan Çin malı ürünler kimi zaman üretilen birebir ürünler ile herkesin kafasını karıştırmayı başarmıştır. 
 
Ancak burada şöyle bir detay var; bu cihazları üretenler genelde ya üçüncü kademe firmalar yada işi sadece taklit ürün yapmak olan firmalar olurdu. Bu sefer karşımıza çıkan taklit model ise dünyanın en büyük dördüncü cep telefonu üreticisi Çin menşeili Lenovo tarafından geldi.
 
 
Büyük benzerlik!
 
Lenovo tarafından üretileceği iddia edilen Sisley adındaki akıllı telefon, resmen birebir iPhone 6 kopyası olmuş. Hatta tasarımın iPhone 6'ya kıyasla biraz daha başarılı olduğunu bile söyleyebiliriz. Zira telefonda dışa çıkık bir arka kamera halkası bulunmuyor.
 
Sızdırılan telefonun özellikleri hakkında ise şimdilik pek fazla detay bilinmiyor. 5 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlükte bir IPS panelin kullanıldığı telefonda ayrıca arka tarafta 13 megapiksel, ön tarafta ise 8 megapiksel çözünürlükte kamera tercih edilmiş.
 
 
Telefon ayrıca iPhone 6 ile aynı kalınlığa sahip yani sadece 6,9 mm. Telefonun aynı iPhone 6 gibi hassas olduğu da söyleniyor.
shifdelete
358741
Bu haberler ilginizi çekebilir