Lenovo Phap 2 Pro Raflardaki Yerini Aldı!

Lenovo, Google'ın artırılmış gerçeklik teknolojisi Tango'lu telefonu Phap 2 Pro'yu tanıttı. İşte fiyat ve özellikleri...
20 Ocak 2017 20:55
Lenovo Phap 2 Pro Raflardaki Yerini Aldı!
Şu günlerde adından Google ile ortaklaşa ürettiği yarı modüler akıllı telefonu Moto Z ile sıkça söz ettiren Lenovo, bir diğer sıra dışı telefonu olan Lenovo Phap 2 Pro’yu ise bugün itibariyle Hindistan’da satışa sundu.
 
Lenovo Phap 2 Pro, ilk Google Tango özellikli akıllı telefon!
 
 
Kuşkusuz Lenovo Phap 2 Pro’nun başlıca bahsedilmesi gereken özelliği ilk Google Tango özellikli akıllı telefon olması. Üzerinde gelişmiş derinlik algılama ve boyutlandırma yazılımlarıyla desteklenmiş 4 adet kamera bulunduran Lenovo Phap 2 Pro, bu sayede 3 boyutlu uygulamalarda bambaşka bir deneyim sunabiliyor.
 
 
Lenovo Phap 2 Pro teknik özellikleri
 
Emsallerine nazaran gayet iyi bir ekran-kasa oranına sahip olan Lenovo Phap 2 Pro, sınıfının getirdiği büyük ekran ayrıcalığını en iyi şekilde sonuna kadar kullanmış. Lenovo Phap2 Pro’nun ekranı 6,4 inç büyüklüğünde ve QuadHD çözünürlüğünde.
 
 
Kalbinde Snapdragon 652 işlemcisini bulunduran Lenovo Phap 2 Pro, ayrıca 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip. Kamera tarafında ise önde 8, arkada ise 16 MP çözünürlüğünde sensörlerin kullanıldığı Lenovo Phap 2 Pro, gücünü ise tamı tamına 4050 mAh’lik bir bataryadan alıyor.
 
 
 
 
Lenovo Phap 2 Pro fiyatı
 
 
Dış görünüş ve teknik özellik anlamında sınıfının en nadide telefonlarından biri olan Lenovo Phap 2 Pro bugün itibariyle  440 dolar gibi bir fiyat etiketiyle Hindistan’da satın alınabilecek. Cihazın diğer ülkelerdeki satış zamanı ve fiyatı henüz bilinmiyor.
 
shiftdelete
909918
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama