Konsept Windows Phone: Spinner

Şık bir alüminyum kasaya sahip olan konsept Windows Phone: Spinner , döner kameraya sahip ilk Windows Phone konsepti olarak karşımıza çıkıyor.
01 Aralık 2014 18:25
Konsept Windows Phone: Spinner
Oppo'nun ilk döner kameraya sahip akıllı telefonu duyurmasıyla beraber pazarda yeni bir alan daha açıldı diyebiliriz. Daha çok Asya pazarında popüler olan dönen kameraya sahip akıllı telefonlar şu ana kadar hep Android işletim sistemi ile piyasaya çıktı.
 
 
Bu durum Phone Designer'ın canını sıkmış olacak ki Windows Phone tabanlı ve dönen kamera özelliğine sahip Spinner adında bir konsept tasarım oluşturmuş. Hatta gayet güzel bir tasarım ortaya çıkmış.
 
Cihazın sağ tarafına konumlandırılan Spinner'ın kamerası, bugüne kadar gördüğümüz kameralardan farklı olarak cihaza güzel bir görünüm katmış.
 
 
Cihazın tasarımına geri dönecek olursak Alüminyum ve plastik malzemeden oluşturulan Spinner, sıradışı bir tasarıma sahip olmuş. Aşağı yukarı iPhone 6 ile aynı boyutlara sahip olan konsept cihaz, tıpkı iPhone 6'da olduğu gibi 4,7 inç ekrana sahip. Akıllı telefonun kalınlığı ise sadece 7 mm.
 
Oldukça beğendiğimiz Spinner belki de hiçbir zaman gerçek olmayacak. Kim bilir belki de ilerleyen dönemlerde benzer tasarım anlayışını benimsemiş başka bir cihaza tanık olabiliriz.
shiftdelete
305664
Bu haberler ilginizi çekebilir