Kendi telefonunuzu kendiniz oluşturun!

Lüks telefon yapımcısı Bellperre bu özelleştirmeyi bir sonraki boyuta taşıyor. endi Bellperre firması, sitesinde açtığı bir uygulamada kullanıcıların telefonlarını kendilerinin oluşturmalarına izin veriyor...
27 Haziran 2014 15:14
Kendi telefonunuzu kendiniz oluşturun!

HTC ve iPhone’nun altın modellerini gördükten sonra, (hatta bir tanesi daha bu sabah haber oldu) aslında insanların böyle özelleştirilmiş cihazlara olan ilgisi gerçekten dikkat çekici.

 

Lüks telefon yapımcısı Bellperre bu özelleştirmeyi bir sonraki boyuta taşıyor. Altın, deri, çelik hatta elmas gibi materyaller kullanarak telefonunuzu yeniden oluşturabileceksiniz. Üstelik Luxury Phone Configurator sayesinde bunların hepsini bir arada bile kullanabileceksiniz.

 

Pahalı metaller ve derilerle oluşturduğunuz telefona istediğiniz renk ve özellikleri de verebileceksiniz. Şimdilik S60 telefon üzerinde kullanılan bu özellik her ne kadar görselliği bir üst noktaya taşısa da sistem olarak çok ama çok geride.

 

Bellperre bu yüzden gelecekte Android cihazların da sisteme dahil olacağını açıkladı. Özellikle lüks ürünlere ilgisi olanların oldukça hoşuna gidecek bir gelişme.

 

Siteye burda ulaşabilirsiniz.

technolabs
Etiket : cep telefonu
140337
Bu haberler ilginizi çekebilir