Karşınızda Büyük Ekranlı Xiaomi Mi Max 3!

Xiaomi’nin yeni telefonu çok ilgi göreceğe benziyor.
21 Aralık 2017 17:49
Karşınızda Büyük Ekranlı Xiaomi Mi Max 3!
Bu kapsamda Mi Max ve Mi Max 2 modellerinde 6.44 inç büyüklüğünde ekrana yer veren Xiaomi’nin, Mi Max 3 modelinde kullanıcılara sürpriz yaparak ekran büyüklüğünü bir adım ileri taşıyacağı dile getiriliyor.
 
 
Mi Max 3’ün ekranı 7 inç büyüklüğünde olacak!
 
Şirkete yakın kaynaklar tarafından paylaşılan bilgilere göre Mi Max 3’te, 7 inç büyüklüğünde bir ekran yer alacak. 18:9 görüntü formatının kullandığı bu ekranın, full HD+ ( 2160 x 1080 piksel ) çözünürlük sunması bekleniyor.
 
Şirketin kullanıcıların karşısına iki farklı işlemci ile çıkacağı dile getiriliyor. Bu kapsamda Xiaomi’nin yeni orta seviye akıllı telefonu satış bölgesine göre, Snapdragon 630 veya Snapdragon 660 işlemciden güç alacak.
 
 
Mi Max 3’ün çift arka kamerayla birlikte geleceği ortaya çıkan diğer bilgiler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra cihazın, Mayıs ayında tanıtılan Mi Max 2 ile benzer bir şekilde 2018 yılının ortalarına doğru tanıtılması bekleniyor.
 
Kullanıcıların Mi Max serisinin yeni üyesinden en büyük beklentisi ise, çerçevesiz tasarım. Şu ana kadar ortaya çıkan raporlar bu konuda olumlu bilgiler içerse de, tasarım konusunda halen net bir bilgi bulunmuyor.
 
 
shiftdelete
693100
Bu haberler ilginizi çekebilir