iWatch tasarım şemaları sızdı!

Apple'ın 9 Eylül'deki etkinliğine saatler kala tanıtılacak modeller ile ilgili sızıntıların sayısı da artmaya başlıyor. Bu kez iWatch modelinin CAD tasarım şemaları internete sızdırıldı.
09 Eylül 2014 13:50
iWatch tasarım şemaları sızdı!
Şemaların üretimin yapılacağı Quanta tesislerinden sızdırıldığı anlaşılıyor. Daha önce yuvarlak hatlara sahip olacağı belirtilen iWatch modeli yeni sızıntılarda dikdörtgen bir tasarıma sahip. Alt kısımda yuvarlak büyük delik muhtemelen nabız ölçerin bulunduğu plaka olacak. 
 
Görseli sızdıran kaynak iWatch modelinde bir mikrofon, hoparlör, Siri desteği, dokunmatik kavisli ekran, yeni bir arayüz, kablosuz şarj ve iletişim, bir günlük kullanım süresi, 20 metreye kadar suya dayanıklılık ve 2 farklı boyutta 4 farklı renk seçeneğinin olacağını belirtmiş. Ayrıca iWatch şimdiye kadarki üretimi en zor ve en pahalı ürün olurken üretim ise Ocak ayında başlayacak. 
 
 
Bugüne kadar ki sızıntılar biraraya getirildiğinde ortaya çıkan son görsellerin doğruluk payı olduğu düşünülebilir. Zira iWatch modelinin 13 farklı sensör ile nabız dahil pek çok yaşam aktivitesini takip edeceği biliniyor. Ayrıca cihazın ancak gelecek yıl satışa çıkacağı gündemde olan konulardandı. Cihazın çok kötü bir pil ömrünün olacağı da kısa süre önce gündeme gelmişti. 
 
Bu açılardan bugün ki etkinlikte iWatch modelinin tanıtılacağı ihtimali güçleniyor. Donanım ve yazılım tarafında neler sunacağı ise net bir şekilde etkinlikte ortaya konmuş olacak.  
donanım haber
Etiketler : akıllı saat , Apple , iWatch
846708
Bu haberler ilginizi çekebilir