İşte Yeni Varyosyonlu Sınırlı Sayıda Galaxy Note 8!

Samsung, Galaxy Note 8 akıllı telefonu için sınırlı sayıda yeni varyasyonlu telefonu duyurdu.
17 Aralık 2017 12:43
İşte Yeni Varyosyonlu Sınırlı Sayıda Galaxy Note 8!
Sadece 99 adet üretilen Samsung Galaxy Note 8 x 99AVANT!
 
Yaz aylarında ilk kez duyurulan Note 8 için bu yıl bitmeden özel bir sürüm geliyor. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde satışa sunulacağı ifade edilen ürün, yaratıcı sanat markası 99AVANT ile yapılan iş birliği ile hazırlanmış.
 
 
Şirket özellikle de sadece 99 parça ile sınırlı olarak üretilen yüksek kalitedeki eserleri ile biliniyor. Her bir sanat eseri özel sekiz haneli bir AVA koduna sahip. Bu kod eserin orijinalliği anlamına geliyor. 99AVANT sisteminde saklanan satın alma verileri sayesinde her bir eserin gerçek olup olmadığı teyit edilebilmekte.
 
 
99AVANT yine ekolünü bozmayarak Galaxy Note 8 üretimini de 99 adet ile sınırlı tutmuş. Her bir cihazda AVA kodu ve sanatçının bir imzasına yer veriliyor. Eser ise telefonda değil beraber gelen kılıf üzerinde yer alıyor. Bu özel kılıf ve sanat eseri baskısının yanı sıra, telefonlarda bu eserle uyumlu tema, ikon ve daha fazlası gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunuluyor.
 
 
Bu ürünü almak isteyenlere kötü bir haberimiz var. Sınırlı sayıdaki Galaxy Note 8 serisi sadece Güney Kore’de satışa sunulacak. Fiyat etiketinin ise yaklaşık 1,754 dolar olduğunu belirtelim. Neyse ki standart modelden farklı bir özellik ise bulunmuyor.
 
 
shiftdelete
646306
Bu haberler ilginizi çekebilir